Závody

FIS Pardubice

Už víme, jak správně podat první pomoc

Víte, jak správně poskytnout první pomoc? Abychom v důležitých chvílích nezaváhali, pozvali jsme si na školení profesionály ze ZZS Pardubického kraje.

Soutěž Zpátky do školy slavila úspěch

Rozhodli jsme se propojit rodiny našich zaměstnanců a podpořit kreativitu jejich dětí, a tak jsme vyhlásili soutěž Zpátky do školy, kde děti mohly kreativními způsoby sdílet své nejoblíbenější letní zážitky.

Co zaznělo na Town Hall?

26. září se v našem závodu uskutečnil Town Hall. Ředitel závodu a manažeři sdělili všem zaměstnancům důležité informace ohledně vývoje objemu výroby či nové aplikace JOBka pro lepší komunikaci mezi zaměstnanci.

Predator RUN Plzeň – boží závod v přírodě

Na startu plzeňského běžeckého závodu nechyběli 30. září ani naši zaměstnanci, kteří prožili den plný adrenalinu, dobrodružství a krásné přírody vůkol.

Vítej na světě, Danieli!

„BORN TO BE FORVIA“ stojí hrdě napsané na bodýčku čerstvě narozeného Forviánka Daniela, jehož tatínkem není nikdo jiný než náš Martin Orlita.

Sbírka na nový elektrický pohon se zdařila

Naší kolegyni Andree Dosoudilové z oddělení logistiky jsme pomohli vybrat peníze na nový elektrický pohon k jejímu invalidnímu vozíku, aby mohla snáze překonávat delší vzdálenosti a bez problémů vykonávat svoji práci jako doposud.