Závody

FAS Písek

Pour Féliciter 2024

Milí kolegové, ze srdce vám přejeme šťastný a pohodový vstup do nového roku 2024. Ať je plný zdraví, lásky a lidí, které máte rádi.

Koncoroční FES Audit s překonáním očekávání

Konec roku nám pravidelně kromě oslav a svátků přináší i strašáka v podobě Faurecia Excellent System Audit neboli FES Audit.

Kafe a kníry za zdravé prostaty

Listopad je u nás tradičně o fenomenálních knírech a podpoře charitativní akce MOVEMBER 2023, která se zaměřuje na prevenci rakoviny prostaty a varlat.

Vánoční outfity na sedačkách

V předvánočním čase se snažíme trochu uvolnit pracovní atmosféru (a mimo jiné trochu i pracovní morálku) a užít si hezké chvilky místo toho, abychom byli ve stresu jako v těchto dnech většina ostatních lidí.

Na Světový den zvířat pomáháme tlapkám v nouzi

Bez zvířecích mazlíčků si mnozí z nás neumí svůj život vůbec představit. Přináší nám spoustu lásky a radosti.

Razíme přístup STOP WORK

Ve FORVIA razíme z hlediska bezpečnosti přístup STOP WORK, tedy zastavení nebo přerušení činnosti, které minimalizuje riziko úrazů. Snažíme se, aby ho měl každý ve FORVIA pevně zažitý a rutinně jsme jej využívali.

Dbejme na správný zápis diet za služební cesty

Každý zaměstnanec je po skončení služební cesty ze zákona povinen provést její vyúčtování v interním systému Concur. Jednou z položek je i kalkulace diet, kde lze označit jídlo, které bylo v rámci „služebky“ poskytnuto tzv. bezplatně.