Závody

SAS Plazy

Navštívil nás CEO Frédéric Boumaza

Těžko si představit cennějšího hosta v našem závodě než pana Boumazu, navíc v doprovodu Operations Director Europe Franka Börkeyho a VP Industrial Operations Françoise Barthela.

Jsme nejlepší zaměstnavatel roku 2023

Hned při naší premiérové účasti v anketě Sodexo zaměstnavatel roku jsme dosáhli na první místo mezi firmami do 500 zaměstnanců ve Středočeském kraji. Je to zásluha především našich zaměstnanců, kterým velmi děkujeme.

Týden bezpečnosti práce a zdraví

Víte, že 28. duben je Světový den bezpečnosti a ochrany zdraví při práci? U nás v SASu jsme se rozhodli věnovat tomuto tématu rovnou celý týden. Každý den jsme měli pro naše kolegyně a kolegy připravené různé aktivity a soutěže, kterých se mohli zúčastnit.

Vyběhali jsme 25 tisíc pro charitu

Vzpomínáte si na náš Běh okolo SASu, který se konal v únoru? Nešlo pouze o zábavu, ale také o dobročinnou akci, protože za každé dokončené kolo v areálu závodu jsme věnovali 40 Kč na charitativní účely.

Jasná volba pro budoucí elektrikáře

Není žádným tajemstvím, že obor elektrikář je pro nás, zaměstnavatele, velmi žádaný. Proto jsme velmi rádi, že jsme v průběhu května mohli v našem závodě potkat možné budoucí kolegy z řad studentů SOŠ a SOU v Mladé Boleslavi, kteří se učí právě na elektrikáře.

Pracovní jubilea

Na jaře roku 2023 jsme v našem závodu slavili mnohá krásná pracovní výročí.