Tagy

2023

Efektivní využití dat je pro HR velkým tématem

David Novotný působí v našem HR Country týmu na pozici Industrial and HR Transformation Manager. Pod tajemným názvem najdeme opravdu zajímavou pracovní náplň.

Charitní šatník opět plný

Je skvělé vidět, jak se Forviáni dokáží spojit pro dobrou věc.

Forvia Foundation: měníme svět k lepšímu

V roce 2023 se naši zaměstnanci úspěšně zapojili do výzvy Forvia Foundation na podporu projektů s pozitivním dopadem na společnost.

Vánoční HR Country sbírka

Vánoční čas ve FORVII tradičně doprovázela vánoční sbírka HR Country, která podpořila kolegy, v těžkých životních situacích.

V zákulisí HR Country týmu

V rámci Forvia Faurecia ČR působí HR Country tým, který zajišťuje různorodé aktivity jako je rozvoj zaměstnanců, industrializace a digitalizace, kompenzace a benefity pro zaměstnance nebo získávání talentů pro naši společnost na úrovni celé České republiky.

Poděkování ředitele Tomáše Burkoně za uplynulý rok a přání do nového roku 2024

Vážení zaměstnanci, závěrem tohoto roku bych vám všem rád poděkoval za zodpovědný přístup a kolektivní úsilí. Obojí je totiž pro náš společný úspěch naprosto klíčové.

Movember & FORVIA 2023

Tak jako každý listopad v posledních letech jsme se opět ve FORVIA Plzeň zúčastnili známé akce MOVEMBER. Avšak letos jsme udělali krok vpřed a posunuli vše na další úroveň!